Jesteśmy fachową firmą zajmującą się sprzedażą najwyższych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymogom nowoczesnych, wymagających kontrahentów. Stworzony przez nas sklep internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat oraz każdego dnia zyskuje coraz to lepsze opinie wśród nabywających. Działamy w branży od 20 lat i wciąż się rozwijamy proponując bardzo dobre rozwiązania znane dzisiejszemu rynkowi.

Panele – elegancja, prostota oraz minimalizm w jednym

Konstruując sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – pragnęliśmy dać naszym konsumentom to, czego nie znajdą wśród konkurencyjnych sklepów. Liczne rekomendacje potwierdzają, że ten zamysł został osiągnięty, co dla należącej do nas kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym wyróżniają się nasze panele podłogowe?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w naszej profesjonalnej ofercie instalowane są metodą bezklejową, na tak zwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest wyjątkowymi, samozatrzaskowymi piórami. Prekursorska podłoga pojawia się błyskawicznie oraz nie niezbędne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Konkurencyjna cena – Parador sklep powstał z myślą o każdym kliencie, skutkiem tego panele odnajdujące się w naszej idealnej ofercie cechują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Ciekawy, modny design – niebanalne wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym prawdziwe, naturalne drewno! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie podłóg w czystości nie powoduje jakichkolwiek problemów!

•             Trwałość i odporność na uszkodzenia – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, to naturalnie dzięki czemu zyskują Państwo pełne przekonanie, że nowa podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długi czas!

 

Czeka na Ciebie zespół doświadczonych ekspedientów!

Nasza firma działa w oparciu o wiadomą oraz odpowiedzialną politykę. Pośród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, jacy zawsze służą klientom kompetentną poradą oraz pomocą w doborze godziwego modelu paneli. Nie polecamy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie mamy w swojej ogromnej ofercie. To fundament, na jakim od początku działalności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Wiemy, że wśród naszych konsumentów są także tacy, dla których panele to zdecydowanie za mało! Oczywiście dla nich mamy w swoim asortymencie najwyższej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi powłokami lakieru ochronnego. Ich montaż nie różni się od montażu paneli podłogowych. Tak samo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w jakich na wymarzoną podłogę trzeba było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! W dzisiejszych czasach nawet najogromniejszą powierzchnię można wykończyć w maksymalnie kilka dni. Wykwalifikowani eksperci często potrzebują jedynie kilku godzin. To znacznie usprawnia proces remontu oraz zapewnia szansę na gigantyczne oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem oraz do zakupów. Jeśli nurtują Państwa jakiekolwiek zapytania bądź też wątpliwości zachęcamy także do kontaktu a z rozkoszą na wszystkie odpowiemy!

Źródło: parador panele sklep

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *