Fotobudka to narzędzie, które cieszy się wzrastającą popularnością w naszym kraju, województwo pomorskie nie będzie tutaj wyjątkiem. Nic tutaj nie ma dziwnego, przecież każde spotkanie towarzyskie robi się znacznie ciekawsze, gdy jest ona dostępna. Usługa spotykana jest na ślubach, wieczorach kawalerskich, eventach służbowych. Ostatnio coraz częściej można ją spotkać również w wersji magic mirror, zapewniającej niezapomniane wrażenia. 

Ogromnym plusem fotobudki w tej wersji jest jej wygląd. Goście zbliżają się do otoczonego neonami lustra, przed którym wystarczy odpowiednio się ustawić, żeby wykonać pamiątkowe fotografie. Lustro ma odpowiednio dużą powierzchnie, dzięki czemu możemy z jego pomocą robić także zdjęcia grupowe. W czasie pozowania poszczególni uczestnicy widzą siebie w tafli lustra bardzo dokładnie, co zapewnia uzyskanie zadowalającego rezultatu. Lecz nie tylko zdjęcia zrobimy korzystając z magic mirror. Fotobudka w tej wersji umożliwia również kręcenie niedługich filmów i plików GIF. Mało tego, jeszcze przed wydrukiem nowe zdjęcie lub plik można udostępnić naszym kolegom na portalu społecznościowym!

Trójmiasto, szczególnie w mieście Gdańsk czy Gdynia, pełne jest agencji, które oferują wypożyczenie fotobudki na ważne okazje. Ze względu na rosnącą konkurencję opcja staje się coraz bardziej atrakcyjna cenowo. Magic mirror to idealne rozwiązanie na przyjęcie towarzyskie, jakie wymaga socjalizacji, jak przykładowo event pracowniczy. Stojąc razem przed zwierciadłem, śmiejąc się i używając dodatkowych akcesoriów, uczestnicy z pewnością się zintegrują. Ciekawa zabawa gwarantowana! Magic Mirror lepiej niż zwykła budka sprawdza się na biesiadach weselnych. Aby znaleźć odpowiednią firmę należy skorzystać z wyszukiwarki, pamiętając, aby wybrać jako rejon Trójmiasto. Warto przejrzeć parę ofert, mogą się między sobą różnić nie jedynie ceną, ale również dodatkowymi opcjami. Warto rezerwować fotobudki z dużym wyprzedzeniem, gdyż są teraz bardzo popularne.

Zobacz również: https://magicmirror-3city.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *